St Cuthbert's Church - Earls Court

50 Philbeach Gardens, London SW5 9EB

Niedziele i uroczystości - godzina 13.30 (spowiedź od godz. 13.00) - St Cuthbert's Church - Earls Court - 50 Philbeach Gardens, London SW5 9EB.

Po Mszy św. w kościele św. Kutberta zapraszamy na nabożeństwa do Świętych Patronów:

I niedziela miesiąca – nabożeństwo do Św. Wojciecha połączone z ucałowaniem jego relikwii.

II niedziela miesiąca – nabożeństwo do Św. Ojca Pio połączone z ucałowaniem jego relikwii.

III niedziela miesiąca – nabożeństwo do Św. Szarbela połączone z ucałowaniem jego relikwii oraz namaszczeniem cudownym olejem z jego grobu.

IV niedziela miesiąca – nabożeństwo do Św. s. Faustyny połączone z ucałowaniem jej relikwii.

V niedziela miesiąca – nabożeństwo do Bł. Carlo Acutisa połączone z ucałowaniem jego relikwii.

Od marca 2019 roku Msze św. nie są sprawowane w Little Brompton Oratory.

St Patrick's Church - Hendon

167 West Hendon Broadway, London, NW9 7EB

- Niedziela, godzina 11.00 - St. Patrick Church, 167 West Hendon Broadway, NW9 7EB (Msze św. także w poniedziałk i środy o godz. 19.00 - wcześniej od godz. 18.00 - adoracja).

Od marca 2019 roku Msze św. nie są sprawowane w Little Brompton Oratory.