Pierwsza seria Rekolekcji Wielkopostnych - "AudioBÓG".

Zapraszamy do udziału w pierwszej serii tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych

10 – 12 marca 2019 roku

Prowadzący: ks. Adam Krzykała – kapłan archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, duszpasterz młodzieży, pielgrzym, alpinista.

AudioBÓG – SŁOWO, które ma znaczenie!

• I Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca – Msze św. z konferencją rekolekcyjną – „Nie samym chlebem… czyli CO W SŁOWIE PISZCZY”. Little Brompton Oratory – godzina 12.45 i 18.30.
  • Poniedziałek – 11 marca – Msza św. z konferencją rekolekcyjną – „Mów, poznawaj… Znaczy ROZEZNAWAJ”. Little Brompton Oratory – godzina 19.30.
  • Wtorek – 12 marca – Msza św. z konferencją rekolekcyjną – „Ojcze nasz… Prościej się nie da!”. ZMIANA MIEJSCA: Maria Assumpta Chapel – High Street Kensington – W8 5HN, 23 Kensington Square – godzina 19.30.

Little Brompton znajduje się na dziedzińcu, pomiędzy Victoria & Albert Museum a Brompton Oratory.

Stacja metra – South Kensington.

Kaplica Maria Assumpta znajduje się tuż obok Heythrop College, na tyłach Whole Foods na High Street Kensington. Najbliższa stacja metra to High Street Kensington (linie: District, Circle).