ZAPRASZAMY DO MARIA ASSUMPTA NA HIGH STREET KENSINGTON!

MARIA ASSUMPTA CHAPEL JUŻ OTWARTA! ZAPRASZAMY!

Zapraszamy na niedzielne i świąteczne Msze św. o godzinie 14.00.

Adres: 23 Kensington Square, Londyn, W8 5HN. Kościół Maria Assumpta znajduje się tuż obok Heythrop College, na tyłach Whole Foods na High Street Kensington. Najbliższa stacja metra to High Street Kensington (linie: District, Circle).

Wiele świątyń wciąż pozostaje jednak zamkniętych do czasu zupełnego zniesienia restrykcji sanitarnych. By ułatwić naszym parafianom dostęp do Eucharystii, gromadzimy się na niedzielnych i świątecznych Mszach św. także w kościele Św. Patryka na West Hendon:

• Kościół pw. Św. Patryka na West Hendon w Londynie – Msza św. o godzinie 12.00 – 169 West Hendon Broadway, Londyn NW9 7EB.

Nasz główny kościół - Little Brompton Oratory na South Kensington pozostaje zamnięty do czasu zniesienia restrykcji sanitarnych. Dlatego gromadzimy się w dwóch wyżej wspomnianych miejscach.

Z uwagi na sytuację epidemiczną i na fakt, że wiele osób wciąż jeszcze obawia się przebywania w dużych zgromadzeniach, wychodząc na przeciw potrzebom wiernych, w naszej parafii istnieje możliwość zamówienia Mszy św., w której uczestniczy jedynie ofiarodawca i grono jego najbliższych osób (współmieszkańców). Termin i godzinę Mszy św. można ustalić indywidualnie.