Relacja z wizyty księdza Arcybiskupa Piero Mariniego

Arcybiskup Piero Marini - jeden z najbliższych współpracowników św. Jana Pawła II odwiedził polską parafię pw. Św. Wojciecha na South Kensington w Londynie. Uroczystość miała miejsce w niedzielę, 15 października z okazji pierwszej rocznicy nadania wspólnocie wezwania i patronatu św. Wojciecha oraz z okazji 39. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Ksiądz Arcybiskup, niegdyś ceremoniarz Papieża Polaka, przewodniczył uroczystej Mszy św. o godzinie 18.30. Po Mszy św. odbyło się spotkanie z Czcigodnym Gościem, podczas którego mogliśmy usłyszeć wiele interesujących opowieści o wyjątkowych sytuacjach z okresu posługi Księdza Arcybiskupa u boku Papieża Polaka.

Nasza witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej:Polityka prywatności