REPORTAŻ NT. NASZEJ PARAFII W DZIEŃ DOBRY TVN :-)

Ksiądz Rajewski i jego wierni w Londynie wspierają innych podczas pandemii. „Zostałem księdzem, żeby nieść tę pomoc!”.
 

Pandemia koronawirusa mocno dotknęła wszystkich, w tym też kościoły wszelkich wyznań. Jak zatem radzi sobie teraz ksiądz Bartosz Rajewski, który na co dzień działa jako proboszcz polskiej parafii w Londynie? Z jaką inicjatywą wyszedł, by wspierać potrzebujących? O tym porozmawiała z duchownym reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara. 

REPORTAŻ DOSTĘPNY TUTAJ: https://dziendobry.tvn.pl/a/ksiadz-rajewski-i-jego-wierni-w-londynie-wspieraja-innych-podczas-pandemii-zostalem-ksiedzem-zeby-niesc-te-pomoc?fbclid=IwAR10c7je-qy2P1jjSbc3m9NTats52QMoNro2gYoSxJDQvRs4H6LiTeNSWnY

Widziałeś wcześnijszy reportaż z naszej parafii? Zobacz już teraz tutaj: 
https://dziendobry.tvn.pl/a/ksiadz-bartosz-chrzcil-bez-pobierania-oplat-i-zrobil-sobie-zdjecie-z-imamem

Nasza witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej:Polityka prywatności