DWIE SERIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH - PRZEŁOŻONE

Druga seria Rekolekcji Wielkoposynych została przełożona z powodu epidemii Coronavirusa. O nowym terminie poinformujemy za jakiś czas.

Każdego roku, w okresie Wielkiego Postu, nasza parafia organizuje dwie serie rekolekcji. Pierwsze - biblijne - na początku i drugie - psychologiczne - na zakończenie Wielkiego Postu.

W I Niedzielę Wielkiego Postu – 1 marca – rozpoczniemy pierwszą z dwóch serii Rekolekcji Wielkopostnych: "7 Tweetów z wysoka Rekolekcje z krzyża". Będzie je prowadził ks. dr Mirosław Jasinski – kapłan archidiecezji gnieźnieńskiej, teolog biblista, wykładowca Wydziału Teologicznego UKSW w Warszawie, autor wielu publikacji dotyczących Ziemi Świętej.

Druga seria rekolekcji rozpocznie się w V Niedzielę Wielkiego Postu – 29 marca – będzie miała charakter psychologiczny: "Ja, Pan, chcę być Twym lekarzem". Nauki wygłosi ks. dr Jacek Prusak SJ – jezuita, teolog, psychoterapeuta, publicysta, doktor psychologii. Prorektor Akademii „Ignatianum” w Krakowie, gdzie jest także adiunktem w Instytucie Psychologii. Członek redakcji „Tygodnika Powszechnego”.

Serdecznie zapraszamy!