MSZE ŚW. Z UDZIAŁEM WIERNYCH - ZMIANA MIEJSCA - ZAPRASZAMY

Kochani Parafianie,

Drodzy Goście,

zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Anglii i Walii, od 4 lipca 2020 roku, niemal po 4 miesiącach izolacji, ponownie można sprawować Msze św. z udziałem wiernych. Jednak wiele świątyń wciąż jeszcze pozostaje zamkniętych do czasu zupełnego zniesienia restrykcji sanitarnych.
Dotyczy to również naszego kościoła – Little Brompton Oratory na South Kensington w Londynie.

By ułatwić naszym parafianom dostęp do Eucharystii, przez najbliższe tygodnie będziemy gromadzić się na niedzielnych Mszach św. w następujących miejscach:

• Kościół pw. Św. Patryka na West Hendon w Londynie – Msza św. o godzinie 12.00 (od niedzieli, 5 lipca) – 169 West Hendon Broadway, Londyn NW9 7EB.
  • Tzw. kościół filialny naszej parafii – Maria Assumpta Chapel na High Street Kensington w Londynie – Eucharystia o godzinie 18.00 (od niedzieli, 12 lipca) – 23 Kensington Square, Londyn, W8 5HN. Kaplica Maria Assumpta znajduje się tuż obok Heythrop College, na tyłach Whole Foods na High Street Kensington. Najbliższa stacja metra to High Street Kensington (linie: District, Circle).

LIMIT uczestników Mszy św. wynosi 30 osób.

Nadal ważna pozostaje dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Tym samym nieobecność na Mszy św. we wskazanym czasie nie jest grzechem. Jednocześnie zachęcam, abyśmy trwali na osobistej i rodzinnej modlitwie.