ZAPRASZAMY NA WEST HENDON (LONDYN NW9)!

Szanowni i Drodzy,

oprócz naszego kościoła filialnego - Maria Assumpta Chapel na High Street Kensington, gdzie niedzielne i świąteczne Msze św. sprawowane są o godzinie 14.00 - zapraszamy również do wspólnej modlitwy do kościoła pw. Św. Patryka na West Hendon w Londynie (169 West Hendon Broadway, NW9 7EB).

1. Msze św. niedzielne: godz. 10.00 (w języku angielskim) i godz. 12.00 (w języku polskim).

2. Msze św. w dni powszednie: poniedziałki i środy - godz. 19.00 (w języku angielskim; od godz. 18.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu).

3. Wielki Post:

- nabożeństwo Gorzkich Żali: po niedzielnej Mszy św., około godziny 13.00;

- nabożeństwo Drogi Krzyżowej: wszystkie piątki Wielkiego Postu - godz. 18.00 w języku angielskim, godz. 19.00 - w języku polskim.

5. Z uwagi na sytuację epidemiczną i na fakt, że wiele osób wciąż jeszcze obawia się przebywania w dużych zgromadzeniach, wychodząc na przeciw potrzebom wiernych, w naszej parafii istnieje możliwość zamówienia Mszy św., w której uczestniczy jedynie ofiarodawca i grono jego najbliższych osób (współmieszkańców). Termin i godzinę Mszy św. można ustalić indywidualnie.

6. Sakrament pokuty i pojednania
Z uwagi na sytuację epidemiczną i restrykcje sanitarne, by wyjść naprzeciw potrzebom duchowym wiernych, którzy przez ostatnie miesiące nie mieli możliwości korzystania z sakramentu pokuty i pojednania, proponujemy możliwość indywidualnej spowiedzi, także podczas spaceru. Osoby zainteresowane taką formą spowiedzi, proszone są o kontakt mailowy: Enable JavaScript to view protected content.

Serdecznie zapraszamy!